Προεπισκόπηση - Φύλλα εργασίας - Φύλλα εργασίας για το καλοκαίρι! - Εξώφυλλο
Προεπισκόπηση - Φύλλα εργασίας - Φύλλα εργασίας για το καλοκαίρι! - Σελίδα 1
Προεπισκόπηση - Φύλλα εργασίας - Φύλλα εργασίας για το καλοκαίρι! - Σελίδα 2
Προεπισκόπηση - Φύλλα εργασίας - Φύλλα εργασίας για το καλοκαίρι! - Σελίδα 3
Φύλλα εργασίας - Φύλλα εργασίας για το καλοκαίρι! - Rainbowteacher🌈 - Εξώφυλλο
arrow-rightarrow-right

Περιγραφή

Φύλλα εργασίας για το καλοκαίρι.

-Προμαθηματικές έννοιες

-Προγραφικές ασκήσεις

-Αντιστοίχιση χρωμάτων 

Φύλλα εργασίας για το καλοκαίρι!

5.0(2)
δωρεάν
Λεπτομέρειες προϊόντος
  • Τάξεις:
    Νηπιαγωγείο
  • Πεδίο εφαρμογής:
    30 Σελίδες
  • Τύπος υλικού:
    Φύλλα εργασίας
  • Μορφή:
    PDF

Αξιολογήσεις και σχόλια


Παρακαλούμε να συνδεθείς για να αφήσεις ένα σχόλιο.
Παρακαλούμε επίσης να λάβετε υπόψιν σας την πολιτική απορρήτου μας.
figure 1figure 2
•Βρεφονηπιοκόμος•
58 Υλικό
5741 Ακόλουθοι
4 Ακολουθώ
19 Σελίδες
eduki round badgeΘέλεις περισσότεραΑνακάλυψε όλα τα 58 υλικά του/της Rainbowteacher🌈